Czytając twój list zrozumiałem że wzdłuż trudności jakie stawia nam obecność powinno się iść przedtem siebie zaś nie kapitulować się. I szczegółowo wierze w to ze osiągniesz własny sukces tudzież w przyszłości skończysz uczelnia zaś zostaniesz sędzią. Nie zdawałam sobie sprawy jak niezmiernie przypadkiem dolegać bytowanie bez Ciebie. Samotność to coś, co ma siłę jakiej uprzednio nie znałam. Poraża całe ciało, wiotczeją ręce, słabnie głos, tracisz siłę, świadomość, ochotę na cokolwiek, boli całe ciało, chwilami chce się krzyczeć, http://www.remonty-warszawa.net chwilami płakać, chwilami nul się nie chce. Bardzo boli myśl, że mogłabym stanowić teraz nieopodal Ciebie, trzymać w objęciach Twoje dłonie, całować usta, wdychać Twój zapach… Niestety jest owo niemożliwe… Pamiętam każdą chwilę spędzoną z Tobą, jederman gest, każde wypowiedziane słowo. Kocham Twój głos, uwielbiam kiedy po prostu jesteś… Wiem, iż Ty także nadzwyczaj tęsknisz a cierpisz spośród powodu naszej rozłąki. Jest to najgorszy czas w naszym życiu zaś próba, jakiej przenigdy wcześniej nie stawiliśmy czoła. Wiem też, iż moja eros aż do Ciebie jest owszem wielka, iż przetrwa wszelkie próby! Wierzę, iż dawniej będziemy razem. Liczę każdą sekundę, która zbliża nas aż do tej chwili… Piszę aż do Was ów list, bo prosiliście mnie, abym opisał Wam, jak się uczę zaś azaliż podoba mi się szkoła. Zacznę tedy od momentu tego, że atmosfera w szkole nie jest przyjemna, oraz nauczyciele nie chcą a nawet nie próbują niczego nauczać. Gdy po cios naczelny przyjechałem do tego gimnazjum, wydawało mi się, że będzie wesoło. Jednak po pewnym czasie przekonałem się, iż ściśle mówiąc nie jest. Nauczyciele remonty-warszawa.net wykładają w języku rosyjskim oraz każą nam się przed porozumiewać oraz spośród kolegami oraz koleżankami, a podręczniki są również w tym języku. Mówienie po polsku jest karane kozą albo karą cielesną. Wszyscy uczniowie żyją w ciągłym strachu. Boją się, iż zostaną przyłapani na mówieniu po polsku bądź na czytaniu polskich książek. Ja podobnie się boję.